Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

BRACHIOSAURUS skládací kostra

kód výrobku:

4M3237

 

BRACHIOSAURUS skládací kostra:

Dočasně nedostupné

 
 
BRACHIOSAURUS skládací kostra najdete v kategoriích:
Stavebnice / 4M kreativní stavebnice
Kreativní hračky / Kostry
 
 
tisk
 
 
 
 
 

Vaše cena:

265,00 Kč

 

koupit tento produkt:

/ ks koupit
 
 
Hodnocení produktu:
nostar nostar nostar nostar nostar
hodnotilo: 0 uživatelů
 
 
 
 
 
 
 

BRACHIOSAURUS skládací kostra

 

 

Vykopejte a sestavte kostru prehistorického monstra - brachiosaura! Populární a poučná skládačka, která se stane ozdobou Vašeho pokoje! Vytvořte si vlastní sbírku koster tvorů, kteří žili před tisíci lety! Obsah: sádrový blok se zalitými částmi dinosaura, měkký vosk pro zajištění polohy kloubů, speciální nástroj pro vykopávání, čistící štětec, pozadí s prehistorickou scenérií a informace pro poučení a zábavu. POZOR! Nebezpečí udušení – výrobek obsahuje malé části. Není určeno dětem mladším 3 let! Pro děti od 5 let.

 

 

 

Co je možné udělat s BRACHIOSAURUS skládací kostra?
Můžete vytisknout stránku s BRACHIOSAURUS skládací kostra. Můžete ponechat své hodnocení na BRACHIOSAURUS skládací kostra. Vaše recenze na BRACHIOSAURUS skládací kostra bude zajímavá pro další návštěvníky.

 

Další na výběr