Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

Flexi Monster- NOVINKA

kód výrobku:

EP01541

 

Flexi Monster- NOVINKA:

Dočasně nedostupné

 

Velikost:

28 cm x 24,5 cm x 11,5 cm

 
 
Flexi Monster- NOVINKA najdete v kategorii:
Hračky pro kluky / Ostatní hračky pro chlapce
 
 
tisk
 
 
 
 
 

Vaše cena:

827,00 Kč

 

koupit tento produkt:

/ ks koupit
 
 
Hodnocení produktu:
nostar nostar nostar nostar nostar
hodnotilo: 0 uživatelů
 
 
 
 
 
 
 

Mačkejte je, natahujte je, trapte je

Potrapte známé filmové hrdiny. Natahujte je, mačkejte je, budou vydávat strašidelné zvuky. Vyděste rodiče nebo kamarády. Zmáčkněte jim hlavu, je to nechutné. Frankensteinovi vyskočí mozek, Mumii vylétne oko a Duch z Vřískotu na vás vyplázne jazyk. Vyberte si jednu z postav známých filmových hrdinů nebo je prostě mějte všechny. Mačkejte je, natahujte, trapte. Jejich strašidelné zvuky vyděsí vás i vaše kamarády. Balení obsahuje 1 figurku. Vhodné pro děti od 5 let.Do poznámky uveďte, o jaký druh máte zájem.

 

Co je možné udělat s Flexi Monster- NOVINKA?
Můžete vytisknout stránku s Flexi Monster- NOVINKA. Můžete ponechat své hodnocení na Flexi Monster- NOVINKA. Vaše recenze na Flexi Monster- NOVINKA bude zajímavá pro další návštěvníky.

 

Další na výběr