Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

Gymnastický míč standard 750mm

kód výrobku:

1532475

 

Gymnastický míč standard 750mm:

Dočasně nedostupné

 
 
Gymnastický míč standard 750mm najdete v kategorii:
Hračky na ven a k vodě / Míče a hopsadla
 
 
tisk
 
 
 
 
 

Vaše cena:

166,00 Kč

 

koupit tento produkt:

/ ks koupit
 
 
Hodnocení produktu:
nostar nostar nostar nostar nostar
hodnotilo: 0 uživatelů
 
 
 
 
 

Gymnastický míč standard o průměru 750mm.

Gymnastický míč je oblíbenou rehabilitační pomůckou. Gymnastický míč pomáhá proti bolestem zad, nutí ke správnému sezení a držení rovnováhy. Gymnastické míče nabízí široké možnosti na procvičení zádových i jiných svalů. Cvičení na velkém míči je vhodné i jako cvičení pro těhotné, či cvičení pro seniory. Stále častěji se objevují gymnastické míče ve školkách a jiných zařízeních pro děti, které si při cvičení užijí spoustu legrace. Velké míče pomáhají zlepšit, či dokonce odstranit poruchy svalového napětí a koordinační poruch.

 

Co je možné udělat s Gymnastický míč standard 750mm?
Můžete vytisknout stránku s Gymnastický míč standard 750mm. Můžete ponechat své hodnocení na Gymnastický míč standard 750mm. Vaše recenze na Gymnastický míč standard 750mm bude zajímavá pro další návštěvníky.

 

Další na výběr