Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

Baterka pejsek

kód výrobku:

617256E5C

 

Baterka pejsek:

Dočasně nedostupné

 

Velikost:

16 cm x 12 cm x 8 cm

 
 
 
 
tisk
 
 
 
 
 

Vaše cena:

331,00 Kč

 

koupit tento produkt:

/ ks koupit
 
 
Hodnocení produktu:
nostar nostar nostar nostar nostar
hodnotilo: 0 uživatelů
 
 
 
 
 

Bojí se vaše dítě tmy?

Světově známá značka pro kvalitní a bezpečné hračky pro ty nejmenší, barevnost a zábava to je Little Tikes. Rozvíjí dětskou představivost a hravost. Hračky jsou nápadité, barevně pestré. Promění svět v nekončící zábavu a radost. Světově známá značka hraček nejen pro ty nejmenší. Výrobce klade důraz nejen na design, ale především na kvalitu, bezpečnost a správný vývoj dítěte. Rozvíjí dětskou představivost, motoriku, logické myšlení a hravost.Bojí se vaše dítě tmy? Pořiďte mu roztomilého kamaráda v podobě baterky ve tvaru zvířátka. Při zmáčknutí madla se otevře tlamička a ozve se štěkání. Balení obsahuje baterku ve tvaru pejska. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

 

Co je možné udělat s Baterka pejsek?
Můžete vytisknout stránku s Baterka pejsek. Můžete ponechat své hodnocení na Baterka pejsek. Vaše recenze na Baterka pejsek bude zajímavá pro další návštěvníky.

 

Další na výběr