Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

Monti 58 Actros L - Helitransport

kód výrobku:

36MONT 58

 

Monti 58 Actros L - Helitransport:

Dočasně nedostupné

 
 
Monti 58 Actros L - Helitransport najdete v kategorii:
Stavebnice / Stavebnice MONTI
 
 
tisk
 
 
 
 
 

Vaše cena s DPH:

566,00 Kč

 

koupit tento produkt:

/ ks koupit
 
 
Hodnocení produktu:
nostar nostar nostar nostar nostar
hodnotilo: 0 uživatelů
 
 
 
 
 
 
 

Helitransport

MONTI 58 Mercedes Astros HELITRANSPORT (Monti): Plastová skládačka auta v měřítku 1:48. Díly se zacvakávají do sebe, není třeba nic odřezávat ani lepit. Složená auta pak drží pohromadě a je možné si s nimi i hrát. Stavebnice MONTI SYSTEM je jedinečná v jednoduchosti a rychlosti montáže (i demontáže) užitím propracovaného konstrukčního systému pružných zaklapávacích a zasunovacích zámečků - bez použití lepidla. Barvy se rovněž nepoužívají - výlisky dílů jsou barevné nebo pokovené. Kombinací dílů shodných typů vytvářet nové varianty. Hračka nevhodná pro děti do 7 let.

 

Co je možné udělat s Monti 58 Actros L - Helitransport?
Můžete vytisknout stránku s Monti 58 Actros L - Helitransport. Můžete ponechat své hodnocení na Monti 58 Actros L - Helitransport. Vaše recenze na Monti 58 Actros L - Helitransport bude zajímavá pro další návštěvníky.

 

Další na výběr