Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

Pianko s veselými postavičkami, 34 cm

kód výrobku:

S 4012799

 

Pianko s veselými postavičkami, 34 cm:

Dočasně nedostupné

 
 
 
 
tisk
 
 
 
 
 

Vaše cena s DPH:

478,00 Kč

 

koupit tento produkt:

/ ks koupit
 
 
Hodnocení produktu:
nostar nostar nostar nostar nostar
hodnotilo: 0 uživatelů
 
 
 
 
 

Pianko s veselými postavičkami, 34 cm.

Simba baby Piánko veselá farma je didaktická hračka vhodná pro rozvinutí hudebního nadání našich nejmenších. Toto veselé piánko nabízí spoustu možností, jak dítě zaujmout. Od obyčejného přehrávání a vyťukávání jednoduchých melodií, až po možnost přehrání demo písniček. Piánko obsahuje soubor nejrůznějších rytmů, melodií a zvuků, do kterých může malý muzikant – skladatel přidávat svou tvorbu. Společníky na cestě ke slávě mu budou čtyři veselá zvířátka.

Věk: 36 měs. +

 

Co je možné udělat s Pianko s veselými postavičkami, 34 cm?
Můžete vytisknout stránku s Pianko s veselými postavičkami, 34 cm. Můžete ponechat své hodnocení na Pianko s veselými postavičkami, 34 cm. Vaše recenze na Pianko s veselými postavičkami, 34 cm bude zajímavá pro další návštěvníky.

 

Další na výběr