Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

Skládací autíčka s překvapením, růžová

kód výrobku:

R8894

 

Skládací autíčka s překvapením, růžová:

Dočasně nedostupné

 
 
Skládací autíčka s překvapením, růžová najdete v kategorii:
Hračky pro nejmenší / Autíčka pro nejmenší
 
 
tisk
 
 
 
 
 

Vaše cena:

467,00 Kč

 

koupit tento produkt:

/ ks koupit
 
 
Hodnocení produktu:
nostar nostar nostar nostar nostar
hodnotilo: 0 uživatelů
 
 
 
 
 

Skládací autíčka s překvapením, růžová.

Každá sada má jedno hudební, svítící autíčko s elektronickými zvuky a dvě pro skládání na sebe a ježdění. Dítě si tak procvičuje lezení, posouvání autíček postavených na sebe nebo každého samostatně. Tři autíčka té správné velikosti pro ručičky malého dítěte. Dítě může snadno postavit jednotlivá autíčka na sebe a pak bude odměněno zábavnými zvuky, světly a hudbou. Sada hasičského autíčka pro chlapce a sada zmrzlinářského autíčka pro dívky. Věk 6m+.

 

Co je možné udělat s Skládací autíčka s překvapením, růžová?
Můžete vytisknout stránku s Skládací autíčka s překvapením, růžová. Můžete ponechat své hodnocení na Skládací autíčka s překvapením, růžová. Vaše recenze na Skládací autíčka s překvapením, růžová bude zajímavá pro další návštěvníky.

 

Další na výběr