Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

Vista Monti 07 Dakar

kód výrobku:

36MONT 07

 

Vista Monti 07 Dakar:

Dočasně nedostupné

 
 
Vista Monti 07 Dakar najdete v kategorii:
Stavebnice / Stavebnice MONTI
 
 
tisk
 
 
 
 
 

Vaše cena s DPH:

222,00 Kč

 

koupit tento produkt:

/ ks koupit
 
 
Hodnocení produktu:
nostar nostar nostar nostar nostar
hodnotilo: 0 uživatelů
 
 
 
 
 
 
 

Dakar

Modely Monti Systém jsou vyráběny v České republice a jako všechny stavebnice a hračky firmy Beneš a Lát a.s. Neobsahují nebezpečné ftaláty!Pro jejich opatrnější zacházení doporučujeme zakupovat modely pro děti starší 6 let.Mezi stavebnicemi Monti Systém však naleznete i ty, které obsahují více detailních prvků. Tyto modely, pak díky složitější montáži, doporučujeme pro děti starší 8 let.V dnešní době jsou děti na svůj věk vyspělejší a tak nákup výrobku je i na Vašem uvážení… pro porovnání – jednodušší se skládají z cca 30 součástek, ty složitější pak okolo 200.

Tento výrobek je vhodný pro děti od 8 let

 

Co je možné udělat s Vista Monti 07 Dakar?
Můžete vytisknout stránku s Vista Monti 07 Dakar. Můžete ponechat své hodnocení na Vista Monti 07 Dakar. Vaše recenze na Vista Monti 07 Dakar bude zajímavá pro další návštěvníky.

 

Další na výběr