Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

kontakty

Provozovatelem internetového obchodu:

Viki Grand Store s.r.o
Tyršova 1832/7

  • :

e-mail: info@limpopo.cz
 

IČO: 04420811
bankovní spojení: 2800865597/2010
 

 

 

O společnosti

LIMPOPO.CZ je další z internetových obchodů patřící společnosti Viki Grand Store s.r.o ., která se zabývá prodejem oblečení a hraček, kojeneckéch potřeb na internetu.

Eshop LIMPOPO.cz nabízí široký sortiment hraček pro děti všech věkových kategorií a kojenecké potřeby pro miminka. Prodáváme kvalitní hračky za nejlepší ceny.

Naším cílem je uspokojit požadavky našich malých i velkých zákazníků a proto stále zozšiřujeme náš sortiment hraček. Hračky v našem obchodě jsou rozděleny přehledně do kategorií, což Vám usnadní jejich výběr a ušetří čas.

U nás nakoupíte hračky za nejlepší cenu s dopravou 130,-Kč po celé ČR. Zasíláme také na Slovensko. Tato cena je konečná, bez dalšího navýšení za balné.

Klademe důraz na pečlivé zabalení zboží, aby Vám došlo v pořádku a nepoškozené.

   

Všechny objednávky se snažíme vyexpedovat do 72 hodin (ve všední dny). Pokud nějaké zboží nemáme momentálně skladem, ještě v den přijetí objednávky Vás budeme kontaktovat a sdělíme Vám informace o jeho nejbližším dodání.

Máme nejlevnější ceny na trhu díky dobrým vztahům s dodavateli a množstvím stálých zákazníků, díky kterým můžeme udržet ceny na minimu.

Děkujeme že jste navštívili náš obchod a přejeme úspěšný výběr zboží.

 

 
 

napište nám

* Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné a je nutné je vyplnit !

 
 
 
InfoBox
 
 
 
Novinky

19.02.2019 Novinky! Hurá! Velký příjezd postýlok!

12.02.2019 Skvělá zpráva!   Vážení zákazníci!...

28.11.2016 Nádherná puntíkatá kolekce pro malé slečny. Kolekce PUNTÍK

Kompletní přehled »

 
http://www.obleceni-pro.cz/