Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

Reklamační řád

REKLAMAČNÍ PROTOKOL

 

 

KONTAKTNÍ ÚDAJE PRODEJCE

 

ADRESA DODÁNÍ

 

JMÉNO*

 

JMÉNO*

 

 

ADRESA*

 

ADRESA*

 

 

 

 

 

 

 

TEL.*

 

TEL.*

 

 

FAX.*

 

FAX.*

 

 

EMAIL*

 

EMAIL*

 

 

ZPĚTNÝ KONTAKT PRO VYŘÍZENÍ REKLAMACE

PRODEJNA*

 

ADRESA*

 

 

 

TEL.*

 

FAX.*

 

EMAIL*

 

 

 

             

*povinné údaje

DRUH ZBOŽÍ

 

ROZMĚRY

 

MNOŽSTVÍ

 

DATUM ZAKOUPENÍ

 

DŮVOD REKLAMACE

 

ZPŮSOB ŘEŠENÍ REKLAMACE

 

DATUM:                                                                                                    RAZÍTKO A PODPIS PRODEJCE:

 

PODPIS ZÁKAZNÍKA:

 

REKLAMAČNÍ PODMÍNKY

        Reklamace bude zahájena dnem fyzického přijetí reklamačního protokolu a kopie dokladu o koupi, nikoliv dnem fyzického přijetí reklamovaného zboží, avšak prodejce je povinen dodat reklamované zboží zpět výrobci a to společně s kopií reklamačního protokolu nejpozději do 30 dnů ode dne vyřízení reklamace. V případě porušení výše uvedených podmínek bude prodejci reklamované zboží fakturováno. Spodní prádlo zakoupené v e-shopech obleceni-pro.cz, obleceni-on-line.cz nelze vrátit nebo vyměnit.

 

Podmínky vrácení zboží:

·      Zboží, které chcete vrátit, nesmí být poškozeno a ani použito. Vráceno musí být v původním obalu včetně příslušenství, návodů popř. záručních listů. Pokud bude zboži jevit známky jakéhokoli použití, bude toto zboží vráceno zpět na Vaši adresu a na Vaše náklady.

·      Ke každému zboží prosím uveďte důvod vrácení (zboží nevyhovuje, ....).

·      U zboží odebraného na fakturu musí být faktura uhrazena ve splatnosti a její číslo uvedeno u vráceného zboží.

·      V případě vrácení zboží hradíte poplatek 5% z ceny zboží. O tento poplatek bude snížena dobropisovaná částka za vrácené zboží.

·      Po obdržení vráceného zboží Vám budou peníze za zboží, vyjma poštovného (dopravného) a manipulačního poplatku, zaslány převodem na účet kupujícího a to nejpozději v zákonem stanovené lhůtě po obdržení podepsaného dobropisu, který je na e-mailovou adresu odběratele odeslán neprodleně po fyzickém obdržení a překontrolování zboží.

·      Částku za vrácené zboží lze rovněž odečíst u další objednávky. Vámi potvrzený dobropis bude následně přidán k faktuře této objednávky.

·      Zasláním vráceného zboží zpět na dobírku není možné a všechny takovéto zásilky jsou ihned odmítnuty a vrací se zpět odesílateli, který si rovněž hradí náklady s tím spojené.

Kroky vrácení zboží:

1.    pečlivě si prosím přečtěte podmínky vrácení zboží.

2.    zkontaktujte nás e-mailem (info@limpopo.cz, info@obleceni-pro.cz, obleceni-on-line.cz ) nebo telefonicky 777039597  mezi 9-18 hodinou v pracovní dny.

3.    do e-mailu nebo telefonu uveďte číslo faktury a ID zboží, které si přejete vrátit.

4.    my Vám sdělíme, zda je možno toto zboží vrátit či nikoli (pokud zboží nebude možno vrátit, budou Vám ihned sděleny důvody, proč tomu tak je)

5.    následně ho zašlete na adresu: LIS Pro Market s.r.o.
Ke kapslovně 2855/7, Praha 3, 130 00

6.    počkejte na naše vyjádření, po překontrolování zboží Vás budeme informovat

 

Nahoru

 
 
 
InfoBox
 
 
 
Novinky

28.11.2016 Nádherná puntíkatá kolekce pro malé slečny. Kolekce PUNTÍK

26.11.2016 Fusák nejen do autosedačky Fusák nejen do autosedačky  

16.11.2016 TOP vánoční položky VIEW-MASTER VR BRÝLE

Kompletní přehled »

 
http://www.obleceni-pro.cz/