Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

LEGO

- LEGO DUPLO: kostičky jsou určeny nejmenším dětem od roku a půl do pěti let, rozvíjí dětskou zručnost, tvořivost a komunikaci. Máme nová tématazáchranářů, která zahrnují: Veterinář, Nemocnice, Záchranka, Záchranný vrtulník a Velká městská nemocnice.


-Pro starší děti jsou tu o polovinu menší LEGO kostičky, chlapci a děvčata si mohou vyzkoušet situace z reálného života, mohou se stát hasiči, policisty nebo hospodařit v rodinném domečku.


- LEGO Technic: je systém pokročilého stavění, pro děti i tatínky. Všechny tři druhy kostiček jsou kombinovatelné. 

- LEGO HERO FACTORY: Akční figurky pro chlapce od 6ti let. Hrdinové na svých misích napříč galaxií bojují proti Pánovi Ohně nebo Šamanovi - a zachraňují svět.
Poslední mise Hero Factory: Hrdinové byli vysláni na džunglí porostlou planetu Quatros, na níž se nepřátelský Šaman snaží zmocnit quaza jádra. V cestě mu stojí pouze Preston Stormer a jeho tým statečných hrdinů!


- LEGO NINJAGO: Velice úspěšná řada s tématikou nindžů. Neobsahuje pouze klasické LEGO stavebnice, ale i tzv. spinnery - rotující
figurky, se kterými mohou kluci bojovat s využitím hracích karet.

- LEGO Star Wars patří již mezi klasické LEGO sety. Se stavebnicemi s tématikou Star Wars slaví LEGO od jejich uvedení na trh velké úspěchy. Hlavně chlapci mezi 7 - 12 lety se snaží stát se oblíbeným hrdinou ze Star Wars a díky hře se stavebnicí LEGO tak mohou prožívat  své vlastní hvězdné války. Důkazem, že jde o oblíbenou tématiku je skutečnost, že výrobce LEGO vytvořil i počítačovou hru LEGO Star Wars, která slaví nemalé úspěchy.


- LEGO STOLNÍ HRY: Stolní hry LEGO HEROICA - soubor 4 nových LEGO stolních her, které se dají spojit a vytvořit tak celý svět HEROICA, nebo se mohou hrát odděleně.

A další a další řady této klasické a stále úspěšné rozvíjející se stavebnice v naší nabídce!

 LEGO  v naší nabídce:

 
Zobrazovat zboží skladem
 
 
35 ks
1str. z1 »
 
str.
 
 
 
 
 
35 ks
« 1str. z1 »
 
str.
 
 
 
InfoBox
 
 
 
Novinky

19.02.2019 Novinky! Hurá! Velký příjezd postýlok!

12.02.2019 Skvělá zpráva!   Vážení zákazníci!...

28.11.2016 Nádherná puntíkatá kolekce pro malé slečny. Kolekce PUNTÍK

Kompletní přehled »

 
http://www.obleceni-pro.cz/