Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

LEGO

- LEGO DUPLO: kostičky jsou určeny nejmenším dětem od roku a půl do pěti let, rozvíjí dětskou zručnost, tvořivost a komunikaci. Máme nová tématazáchranářů, která zahrnují: Veterinář, Nemocnice, Záchranka, Záchranný vrtulník a Velká městská nemocnice.


-Pro starší děti jsou tu o polovinu menší LEGO kostičky, chlapci a děvčata si mohou vyzkoušet situace z reálného života, mohou se stát hasiči, policisty nebo hospodařit v rodinném domečku.


- LEGO Technic: je systém pokročilého stavění, pro děti i tatínky. Všechny tři druhy kostiček jsou kombinovatelné. 

- LEGO HERO FACTORY: Akční figurky pro chlapce od 6ti let. Hrdinové na svých misích napříč galaxií bojují proti Pánovi Ohně nebo Šamanovi - a zachraňují svět.
Poslední mise Hero Factory: Hrdinové byli vysláni na džunglí porostlou planetu Quatros, na níž se nepřátelský Šaman snaží zmocnit quaza jádra. V cestě mu stojí pouze Preston Stormer a jeho tým statečných hrdinů!


- LEGO NINJAGO: Velice úspěšná řada s tématikou nindžů. Neobsahuje pouze klasické LEGO stavebnice, ale i tzv. spinnery - rotující
figurky, se kterými mohou kluci bojovat s využitím hracích karet.

- LEGO Star Wars patří již mezi klasické LEGO sety. Se stavebnicemi s tématikou Star Wars slaví LEGO od jejich uvedení na trh velké úspěchy. Hlavně chlapci mezi 7 - 12 lety se snaží stát se oblíbeným hrdinou ze Star Wars a díky hře se stavebnicí LEGO tak mohou prožívat  své vlastní hvězdné války. Důkazem, že jde o oblíbenou tématiku je skutečnost, že výrobce LEGO vytvořil i počítačovou hru LEGO Star Wars, která slaví nemalé úspěchy.


- LEGO STOLNÍ HRY: Stolní hry LEGO HEROICA - soubor 4 nových LEGO stolních her, které se dají spojit a vytvořit tak celý svět HEROICA, nebo se mohou hrát odděleně.

A další a další řady této klasické a stále úspěšné rozvíjející se stavebnice v naší nabídce!

 LEGO  v naší nabídce:

Je nám líto, ale žádný takový produkt nebyl nalezen.

 
 
InfoBox
 
 
 
Novinky

28.11.2016 Nádherná puntíkatá kolekce pro malé slečny. Kolekce PUNTÍK

26.11.2016 Fusák nejen do autosedačky Fusák nejen do autosedačky  

16.11.2016 TOP vánoční položky VIEW-MASTER VR BRÝLE

Kompletní přehled »

 
http://www.obleceni-pro.cz/