Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

Lego DUPLO

Lego DUPLO je pro rodiče malých dětí na celém světě synonymem pro kvalitní stavebnici pro děti již od 1,5 roku. Kostky Lego DUPLO jsou dvakrát tak velké, než klasické kostičky Lego. Díky tomu si mohou i ti nejmenší stavitelé svými malými ručkami vybudovat...a zase zbourat cokoliv, co jim jejich nesmírná fantazie nabízí. I přesto, že jsou kostičky dvakrát větší, jsou plně kompatibilní s ostaními stavebnicemi Lego. Lego DUPLO je zdravotně nezávadné. Stavebnice je údajně každých 8 hodin výroby testována, aby odpovídala náročným normám nezávadnosti! Stavebnice Lego DUPLO je správnou volbou všech rodičů.

Pořiďte svému nejmenšímu staviteli stavebnici Lego DUPLO. Vždyť poznatek, že nejvíce se učíme při tom, co nás baví, není tak nový.

Pro získání více informací o stavebnicích Lego DUPLO doporučujeme navštívit oficiální stránku výrobce Lego.

Lego DUPLO v naší nabídce:

Je nám líto, ale žádný takový produkt nebyl nalezen.

 
 
InfoBox
 
 
 
Novinky

19.02.2019 Novinky! Hurá! Velký příjezd postýlok!

12.02.2019 Skvělá zpráva!   Vážení zákazníci!...

28.11.2016 Nádherná puntíkatá kolekce pro malé slečny. Kolekce PUNTÍK

Kompletní přehled »

 
http://www.obleceni-pro.cz/