Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

Lego STAR WARS

Lego STAR WARS je netradiční sérií stavebnic, která je inspirovaná kultovními fantasy velesnímky Hvězdné války. Díky tomu stavebnice nabízí jedinečnou možnost, jak prožívat celou ságu přesně tak, jak ji znáte z filmového plátna. Můžte se stát Jedim nebo Sithem, přidat se na stranu dobré nebo temné strany Síly. Prožívat příběh Anakina Skywalkera, celou jeho životní pouť a potkávat postavy, které ho ovlivnily. Můžete bojovat s klony, nalodit se na vesmírnou loď nebo zažít skutečnou bitvu se světelnými meči. Lego STAR WARS nabízí všechny tyto možnosti.

Lego STAR WARS si zamiluje každý, kdo miluje jeho filmovou předlohu. A stejně jako v předloze, i Lego STAR WARS  je plné zajímavých efektů a technologií, které jsou za hranicemi našich vědomostí.

Pro získání více informací a návodů ke stavění stačí navštívit oficiální stránky výrobce Lega.

Lego STAR WARS v naší nabídce:

Je nám líto, ale žádný takový produkt nebyl nalezen.

 
 
InfoBox
 
 
 
Novinky

28.11.2016 Nádherná puntíkatá kolekce pro malé slečny. Kolekce PUNTÍK

26.11.2016 Fusák nejen do autosedačky Fusák nejen do autosedačky  

16.11.2016 TOP vánoční položky VIEW-MASTER VR BRÝLE

Kompletní přehled »

 
http://www.obleceni-pro.cz/