Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

Lego SUPER HEROES

Lego SUPER HEROES jsou sady Lega plné těch nejslavnějších super hrdinů všech dob. Filmové postavy sestoupily z pláten do stavebnice Lego SUPER HEROES, aby byly vzorem všem dětem. Bojujte se zlem na Zemi a zachraňte lidstvo, v jakékoliv podobě se Vám líbí. Lego SUPER HEROES se vyrábí ve dvou druzích podle toho, z čí dílny superhrdina pochází. Lego DC Universe SUPER HEROES přináší Catwoman, Batmana, Supermana a všechny jejich úchvatné zbraně a automobily. Lego Marvel SUPER HEROES je dílnou Iron Mana, Spidermana, Hulka, Captain America nebo božského Thora.

Vyberte si svého oblíbeného superhrdinu a bojujte s ním v Lego SUPER HEROES proti všem jeho nepřátelům, tak jako on sám. Spojte Váš osud v jeden.

 

Lego SUPER HEROES v naší nabídce:

 
Zobrazovat zboží skladem
 
 
1 ks
1str. z1 »
 
str.
 
 
 
 
1 ks
« 1str. z1 »
 
str.
 
 
 
InfoBox
 
 
 
Novinky

28.11.2016 Nádherná puntíkatá kolekce pro malé slečny. Kolekce PUNTÍK

26.11.2016 Fusák nejen do autosedačky Fusák nejen do autosedačky  

16.11.2016 TOP vánoční položky VIEW-MASTER VR BRÝLE

Kompletní přehled »

 
http://www.obleceni-pro.cz/