Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

Lego SUPER HEROES

Lego SUPER HEROES jsou sady Lega plné těch nejslavnějších super hrdinů všech dob. Filmové postavy sestoupily z pláten do stavebnice Lego SUPER HEROES, aby byly vzorem všem dětem. Bojujte se zlem na Zemi a zachraňte lidstvo, v jakékoliv podobě se Vám líbí. Lego SUPER HEROES se vyrábí ve dvou druzích podle toho, z čí dílny superhrdina pochází. Lego DC Universe SUPER HEROES přináší Catwoman, Batmana, Supermana a všechny jejich úchvatné zbraně a automobily. Lego Marvel SUPER HEROES je dílnou Iron Mana, Spidermana, Hulka, Captain America nebo božského Thora.

Vyberte si svého oblíbeného superhrdinu a bojujte s ním v Lego SUPER HEROES proti všem jeho nepřátelům, tak jako on sám. Spojte Váš osud v jeden.

 

Lego SUPER HEROES v naší nabídce:

Je nám líto, ale žádný takový produkt nebyl nalezen.

 
 
InfoBox
 
 
 
Novinky

28.11.2016 Nádherná puntíkatá kolekce pro malé slečny. Kolekce PUNTÍK

26.11.2016 Fusák nejen do autosedačky Fusák nejen do autosedačky  

16.11.2016 TOP vánoční položky VIEW-MASTER VR BRÝLE

Kompletní přehled »

 
http://www.obleceni-pro.cz/