Hračky pro děvčata Hračky pro kluky Hračky pro nejmenší Interaktivní hračky Dřevěné hračky Figurky a zvířátka Společenské hry Filmoví hrdinové Hudební nástroje pro děti Kreativní hračky Plyšové hračky Puzzle Dětské knížky Stavebnice Doplňky Výtvarné a školní potřeby Kojenecké potřeby Dětský pokoj Autosedačky a kočárky
 
 
 
 
 

Počet položek: 0

Celkem: 0,00 Kč

 
 
 

Výběr cestovní postýlky

 

Sháníte-li cestovní postýlku, projděte si několik informací, které jsme pro Vás připravili. Třeba Vám usnadní výběr nejvhodnější varianty.

 

Váš Team Limpopo.cz

 

Základní požadavky na cestovní postýlku

Hned na začátek bychom Vás chtěli uklidnit. Výběr cestovní postýlky není žádná věda. Cestovní postýlky dostupné na trhu jsou sice každá jiná, ale jedná se spíš o kosmetické odlišnosti. Z hlediska provedení jsou si velmi podobné a základní funkční požadavky splňují všechny. Při výběru tedy záleží čistě na Vašem vkusu a finančních možnostech. Upřesnit si však musíte několik drobných požadavků, které od cestovní postýlky budete potřebovat. Odpovědět si musíte hlavně na otázku, jak často budete postýlku používat. Pokud potřebujete cestovní postýlku pouze ve vyjímečných příležitostech, nevyplatí se do ní příliš investovat. Je-li však cestovní postýlka využívána pravidelně, je vhodné, aby měla více doplňkových funkcí a tím pádem bude třeba i větší investice.

 

Cestovní postýlka pro novorozence

Máte-li v úmyslu používat cestovní postýlku u novorozenců a malých miminek, pak budete potřebovat závěsné lůžko (dno). Některé cestovní postýlky ho mají už ve výbavě. K těm, které ho nemají, není problém ho dokoupit. Díky závěsnému lůžku bude miminko ve vyšší poloze a vy se k němu nebudete muset sklánět až na zem.

 

Cestovní postýlka pro vyjímečné příležitosti

Pokud potřebujete cestovní postýlku použít pouze jednorázově, pak nekoukejte příliš na doplňkové funkce, ale na cenu. Děťátku k přespání bohatě postačí základní model postýlky. Model bez doplňků bude mít navíc tu výhodu, že bude lehčí a skladnější.

 

Cestovní postýlka pro pravidelné používání

Pro častější používání je lepší investovat více úsilí do koupě cestovní postýlky. Vyberte model, který se bude líbit nejen Vám, ale i Vašemu dítěti a zvolte navíc některé doplňkové funkce. Stříška a moskytiéra jsou vhodným doplňkem, pokud plánujete umístit postýlku s dítětem na zahradu. Ochrana před sluníčkem a dotěrným hmyzem se pak stane vítaná. Dětem, které rády vylézají z postýlky, kupte postýlku s bočním rozepínacím otvorem. Zajistíte jim tak větší bezpečnost, když při vylézání nebudou muset přelézat bočnice. Častým doplňkem cestovních postýlek jsou pojízdná kolečka. Ta nejsou zdaleka nezbytná a zvyšují váhu postýlky. Pokud však potřebujete postýlku přemisťovat se spícím děťátkem, např. zvenku domů, pak oceníte také je. Doporučením na závěr u často používaných postýlek je, abyste nekupovali cestovní postýlky s čistě bílou síťkou. Ta Vám totiž bude rozostřovat pohled a při častějším používání se to může stát protivným.

Nahoru

 
 
 
InfoBox
 
 
 
Novinky

19.02.2019 Novinky! Hurá! Velký příjezd postýlok!

12.02.2019 Skvělá zpráva!   Vážení zákazníci!...

28.11.2016 Nádherná puntíkatá kolekce pro malé slečny. Kolekce PUNTÍK

Kompletní přehled »

 
http://www.obleceni-pro.cz/